PetrovPL

Witam!

26 posts in this topic

Zapraszamy na strone platesmania.com! Projekt ten koncentruje się na tablicach rejestracyjnyh z całego świata i składa sie z dwoch części: forum i galerii. Będzie nam bardzo miło powitać Cię w naszym gronie! Przyłącz się!

5

Będę miał ten projekt, nowoczesne i ciekawe hobby! :good:

(Przepraszam za wymowy) :D

5

Witam,

PetrovPL, mówisz po polsku? Czy jest możliwe wprowadzenie sortowania alfabetycznego, lub wg serii w galeriach poszczególnych powiatów?

1

Czesc! No wlasnie wczoraj administratorzy rozmawiali o wprowadzaniu takiej statystyki. Bedzie mozliwe wyszukiwanie wg kombinacji. Ale trzeba poczekac okolo miesiaca - teraz robimy wiele innych rzecy.

1

Dzięki za odpowiedź, bardzo dobra wiadomość.

2

Czesc PetrovPL !

Chcialbym sie dowiedziec czy jestes administratorem tej strony ?

A po drugie czy wiesz kiedy bedzie informer z polskimi tablicami z okresu 1976-2000 (czarne) ?

Czy wiesz jakie i kiedy beda nowe informery ?

(Sorry ze nie ma polskich liter jestem na zagranicy i na kompie mam obca klawiature mam nadzieje ze da sie zrozumiec...)

2

Czesc PetrovPL ! Chcialbym sie dowiedziec czy jestes administratorem tej strony ? A po drugie czy wiesz kiedy bedzie informer z polskimi tablicami z okresu 1976-2000 (czarne) ? Czy wiesz jakie i kiedy beda nowe informery ? (Sorry ze nie ma polskich liter jestem na zagranicy i na kompie mam obca klawiature mam nadzieje ze da sie zrozumiec...)

Czesc, Bara Kuda!

Przeraszam, ze nie od razu odpowiedzialem, ale ostatnio mialem duzo na glowie. Teraz bede mial troche wiecej czasu. Jestem administratorem tylko polskiej czesci tej strony - foruma i galerei.

Ja nie moge przyspieszyc prac, zwiozanych ze zmianami w polskiej galerei. Juterman pisal w komentarzach, ze wlasnie teraz maja mejsce take prace. To moze potrwac tydzien a moze trzy. Jak bedzie juz odbywal test wprowadzonych zmian, ja napisze tu jeszcze raz.

Pozdrawiam,

PetrovPL

1

Witam,

PetrovPL, myślę że dobrym pomysłem mogło by być też to żeby umożliwić generację tablic indywidualnych. Co o tym sądzisz ?

file.html[/img]

0

Witam,

PetrovPL, myślę że dobrym pomysłem mogło by być też to żeby umożliwić generację tablic indywidualnych. Co o tym sądzisz ?

Czesc!

Juz dostepne!)

1

Witam, co o tym sądziecie żeby wprowadzić do generacji tablice Czeskie i Słowackie ?

Pozdrawiam :)

1

Witam, co o tym sądziecie żeby wprowadzić do generacji tablice Czeskie i Słowackie ?

Pozdrawiam :)

Cześć, teraz już mamy czeską galerię.W najbliższym czasie będziemy mieć infromery dla czeskich tablic zarówno w galerii, jak i w rozdziale "zgeneruj swój informer". Co tyczy się słowackich tablic -to są w planach długoterminowych..

Pozdrawiam

1

A będzie Skandynawia i Holandia?

1

A będzie Skandynawia i Holandia?

Wstepnie, na początek przyszłego roku planujemy otwarcie galerie Holandii i Finlandii, ale mówić o terminach na razie za wcześnie.

0

Cześć, jest dział Handel może tu na forum? Mam kilka tablic na sprzedaż i wymianę :)

1

Witam.

Czy planujecie tablice z Chorwacji ?

Czesc, Pretor

Tak, wg planu generalnego na poczatku nastepnego roku bedzie otwarta g. Chorwacji. Pilnujemy narazie wszyskich zmian dot zasad wydania tablic rejestracyjnych w tym kraju.

0

Witam serdecznie wszystkich użytkowników, najbardziej tych z polski :D

Ostatnio użytkownik Wolf1981 poruszył pewien temat, a dokładnie mówiąc rejestracji służb państwowych z przed 2001 roku, strona aktualnie nie umożliwia nam dodawanie takich rejestracji, zastanawia mnie czy to w przyszłości jest możliwe do zrealizowania? :)

Drugim tematem który akurat chciałem poruszyć ja, gdyż spodobała mi się pewna rzecz która niedawno zawitała na stronę, a mianowicie chodzi mi o tabele rejestracji, to bardzo ciekawe udogodnienie, można w ten sposób tworzyć album rejestracji, sprawdzać którego numeru brakuje lub który już jest, mieć w ten sposób obraz tego jak wiele rejestracji udało nam się uwiecznić, i zapisać w nasz spis. Ciekawi mnie czy taka tabela pojawi się też kiedyś w polskiej galerii :)

Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników :)

0

Witam serdecznie wszystkich użytkowników, najbardziej tych z polski :D

Ostatnio użytkownik Wolf1981 poruszył pewien temat, a dokładnie mówiąc rejestracji służb państwowych z przed 2001 roku, strona aktualnie nie umożliwia nam dodawanie takich rejestracji, zastanawia mnie czy to w przyszłości jest możliwe do zrealizowania? :)

Drugim tematem który akurat chciałem poruszyć ja, gdyż spodobała mi się pewna rzecz która niedawno zawitała na stronę, a mianowicie chodzi mi o tabele rejestracji, to bardzo ciekawe udogodnienie, można w ten sposób tworzyć album rejestracji, sprawdzać którego numeru brakuje lub który już jest, mieć w ten sposób obraz tego jak wiele rejestracji udało nam się uwiecznić, i zapisać w nasz spis. Ciekawi mnie czy taka tabela pojawi się też kiedyś w polskiej galerii :)

Serdecznie pozdrawiam wszystkich użytkowników :)

Czesc, HuronMati

Czy w pierwszym pytaniu chodzi o tablice wojskowe sprzed 2001?

0

Czesc, HuronMati

Czy w pierwszym pytaniu chodzi o tablice wojskowe sprzed 2001?

Witam, między innymi chodzi o właśnie tablice służ wojskowych, są też inne tablice służb państwowych, np policji, straży granicznej i wielu innych instytucji państwowych z tamtego okresu.

0

Witam, między innymi chodzi o właśnie tablice służ wojskowych, są też inne tablice służb państwowych, np policji, straży granicznej i wielu innych instytucji państwowych z tamtego okresu.

Witam! Poruszyłem dziś oba tematy. Problem polega na tym, ze polski system nie nadaje się dla takiego typu tabel (chodzi o wzory odmienne od { ** ##### } bo z tymi jest łatwiej). Jednak już nad tym pracujemy i cos na pewno wymyślimy. Co tyczy się służb państwowych - to jest tylko kwestia czasu, ponieważ teraz wprowadzamy zmiany, które były zaplanowane np ponad rok temu.

0

Witam,

czy wiecie jak uzyskać polskie znaki w generatorze tablic?

0

Polskie znaki w generatorze tablic?

A po co Ci to? :p

Udało się coś ruszyć z tabelą i innymi zmianami poruszonym wyżej?

0

Życzymy wszystkim naszym polskojęzycznym Użytkownikom Szczęśliwego Nowego Roku!

Niech Nowy 2016 Rok niesie ze sobą wiele zadowolenia i sukcesów z podjętych wyzwań.

Polskie znaki w generatorze tablic? A po co Ci to? :p Udało się coś ruszyć z tabelą i innymi zmianami poruszonym wyżej?

Witam, czy wiecie jak uzyskać polskie znaki w generatorze tablic?

Niestety niemożliwe jest użycie polskich znaków.

Co tyczy się wyżej opisanych zmian, to pracę trwają, ale na daną chwilę nasze działania ukierunkowane są przede wszystkim na utworzenie nowej szaty graficznej.

0

Witam! Jakiś czas temu przyłączyłem do was. Wrzuciłem kilka archiwalnych zdjęć z okresu czarnych tablic (m.in. Renaulta 10 (SEE 3336)). Czy tu istnieje ograniczenie umieszczenia zdjęć? Po kilku wyłożonych nie udało mi się umieścić kolejnych..

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

0

Witam! Jakiś czas temu przyłączyłem do was. Wrzuciłem kilka archiwalnych zdjęć z okresu czarnych tablic (m.in. Renaulta 10 (SEE 3336)). Czy tu istnieje ograniczenie umieszczenia zdjęć? Po kilku wyłożonych nie udało mi się umieścić kolejnych..

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów.

Hej, ograniczenie jest tylko dla grupy "Users" - nie wiecej niz kilka zdjec dziennie.

0